فرهنگ و هنر

بی صدا- معرفی بهترین و محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت (2021)

بی صدا- معرفی بهترین و محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت (2021)

بی صدا- معرفی بهترین و محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت (2021)

کاربران Snapchat با 210 میلیون عکس در هر روز، مطمئناً از بهترین و محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت بسیار استفاده می‌کنند. کاربران تا به امروز بیش از 1 میلیون از فیلتر های محبوب اسنپچت را ایجاد کرده اند. آیا این کافی است تا به شما بگوییم که برنامه اسنپ چت انتخاب‌های متنوع زیادی در مورد فیلترها دارد؟

فهرست فیلتر های پراستفاده اسنپچت برای سلفی‌ها عبارتند از: Macbook hearts، Ciao Mood و Blush Tone. محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت برای مردان عبارتند از L85 Effect، BW Film، HDR، Mood و Vintage Film. بیایید هر بخش از این مقاله را مرور کنیم و لیست فیلتر های وایرال snapchat را بررسی کنیم. با معرفی فیلتر های اسنپ چت همراه ما باشید.

در ادامه خواهید خواند:

Macbook hearts ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت
Blush Tone
Ciao Mood
Vibrant Selfie
Bright filter ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت
Soft Filter Multi Person
Huji lens
Juno Grain
Simple Love ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت
L85 effect
Indie x Noise
BW Film
Sunset Lamp ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت
HDR
Mood
Moods
Black Face mask ؛ بهترین فیلتر های اسنپ چت
Vintage Film
Smooth soft skin
Pink Butterflies
Airy Shadows ؛ بهترین فیلتر های اسنپ چت
Anime style lens
Mirror aesthetic ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت
Caramel Brown
polaroid ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت

لیست محبوب ترین و بهترین فیلتر های اسنپ چت

بهترین فیلتر های برنامه اسنپ چت کدام است؟ سلفی‌ها آنقدر محبوب شده اند که امروزه همه ژست‌های مورد علاقه خود را برای سلفی دارند. اگر در اسنپ چت سلفی می‌گیرید، باید به بهترین شکل ظاهر شوید. فیلترهایی را که در زیر ذکر کرده ایم، بررسی کنید و دانلود فیلتر های محبوب اسنپچت را انجام دهید.

Macbook hearts ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت

فرقی نمی‌کند که فصل ولنتاین است یا نه، فیلتر Macbook hearts آنقدر زیباست که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اندکی تاری و قلب‌های صورتی کوچک، تمام چیزی است که برای متمایز شدن در بین دوستان خود نیاز دارید.

لینک فیلتر Macbook hearts 

Blush Tone

Blush Tone یکی دیگر از فیلترهای عالی اسنپ چت است که رنگ‌ها را کمی معکوس می‌کند. بیش از معکوس کردن آن واقعاً رنگ‌های زیبا را به ارمغان می‌آورد. بعلاوه با سلفی، فوق العاده جذاب به نظر می‌رسد.

لینک فیلتر Blush Tone

Ciao Mood

این بهترین فیلتر اسنپ چت مورد علاقه بیشتر کاربران است. در حالی که حال و هوای کمی شیک ایجاد می‌کند، همه چیز را بسیار نرم جلوه می‌دهد.

لینک فیلتر Ciao Mood

Vibrant Selfie

محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت

Vibrant Selfie یکی دیگر از فیلترهای عالی در اسنپ چت است که می‌تواند به شما کمک کند رنگ را به تصاویر خود وارد کنید. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید و استفاده از فیلترهای اسنپچت را انجام دهید، با کلیک روی لینک زیر از فیلتر استفاده کنید.

لینک فیلتر Vibrant Selfie

Bright filter ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت

وقتی صحبت از ایجاد بهترین فیلترهای اسنپ چت برای سلفی می‌شود، هیچ کس نمی‌تواند تیم اسنپ چت را شکست دهد. Bright filter، اسم فیلتر های صورت اسنپ چت است که می‌تواند حتی یک تصویر کسل کننده را به یک عکس زیبا تبدیل کند.

همچنین بخوانید :

لینک فیلتر Bright filter

Soft Filter Multi Person

این فیلتر واقعاً از هر نظر نرم است. Soft Filter Multi Person می‌تواند چهره همه افراد در عکس را زیبا کند.

لینک فیلتر Soft Filter Multi Person

Huji lens

معرفی فیلتر های اسنپ چت

آیا می‌توانیم از دوربین هوجی عبور کنیم؟ هرگز! اگر دوست دارید لنز Huji را در اسنپ چت داشته باشید، روی لینک زیر کلیک کنید تا هم اکنون فیلتر را امتحان کنید.

لینک فیلتر Huji Lens

Juno Grain

لنز Juno Grain که بسیار ظریف است، از هر زاویه ای که سلفی می‌گیرید، مطمئن می‌شود که عالی به نظر می‌رسید. این یکی از موارد مورد علاقه در این لیست از انواع فیلتر در اسنپ چت است. آن را امتحان کنید و به ما بگویید که نظر شما در مورد آن چیست؟

لینک فیلتر Juno Grain

Simple Love ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت

Simple Love یک فیلتر بسیار جالب از اسنپ چت است که واقعاً می‌تواند توسط هر کسی استفاده شود، اما فکر می‌کنیم که برای پسران بهتر به نظر می‌رسد. بدون زیبایی اضافی و بدون تغییر در رنگ، در واقع یک فیلتر بسیار ساده است.

لینک فیلتر Simple Love

L85 effect

L85 کمی دراماتیک است، اما به من اعتماد کنید، این فیلتر با سلفی‌های آینه ای یا اساساً هر چیزی که خیلی رنگارنگ نباشد، عالی به نظر می‌رسد.

لینک فیلتر L85 effect

Indie x Noise

دانلود فیلتر های محبوب اسنپچت

همه ما یک فیلتر کوچک و تار را دوست داریم، فیلتری که عکس ما را عالی می‌کند. بله، Indie x Noise همان فیلتر با همه آن چیزهای جادویی است.

لینک فیلتر Indie x Noise

BW Film

آیا عاشق عکس‌های سیاه و سفید هستید؟ اگر جواب بله است، BW Film قطعاً در لیست بهترین فیلتر های اسنپ چت شما قرار خواهد گرفت.

لینک فیلتر BW Film

Sunset Lamp ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت

همه ما تصاویر را در اینستاگرام با آن Sunset Lamp زیبا دیده ایم. این به معنای واقعی کلمه بهترین فیلتر اسنپ چت برای شما است.

لینک فیلتر Sunset Lamp

HDR

استفاده از فیلترهای اسنپچت

HDR instant به شما این حس را می‌دهد که در میانه عکسبرداری هستید و فیلتر دوربین آن، واقعاً این کار را برای شما انجام می‌دهد. این فیلتر ظرافت زیادی دارد، بنابراین مطمئن شوید که حداقل یک بار آن را امتحان کنید.

لینک فیلتر HDR

Mood

می‌دانیم که قرار نیست فیلتر سیاه و سفید معرفی کنیم، اما این فیلتر های محبوب اسنپچت آنقدر خوب هستند که باید آن‌ها را در این لیست قرار دهیم.

لینک فیلتر Mood

Moods

فیلتر Moods با حالت‌های جالبی که در وسط تصویر نوشته شده است، تصویر شما را کمی تار می‌کند. من مطمئن هستم که بسیاری از شما می‌توانید این فیلتر را به خوبی استفاده کنید.

لینک فیلتر Moods

Black Face mask ؛ بهترین فیلتر های اسنپ چت

هیچ چیز بهتر از مقداری تاری پس زمینه، رنگ سیاه و سفید و ماسک سیاه، کلاسیک به نظر نمی‌رسد. یک بار از این فیلتر استفاده کنید و مطمئنا آن را دوست خواهید داشت.

همچنین بخوانید :

لینک فیلتر Black Face mask

Vintage Film

لیست فیلتر های وایرال snapchat

Vintage Film یک فیلتر اسنپ چت عالی برای کسانی است که دوست دارند از تصاویر خاطره بسازند و در عین حال شما را به بهترین شکل نشان دهد.

لینک فیلتر Vintage Film

Smooth soft skin

ما ممکن است پوست کاملی نداشته باشیم اما فیلترهایی برای جبران آن داریم. Smooth Soft Skin رنگ پوست شما را یکدست می‌کند و شما طوری می‎درخشید که در مرکز توجه قرار خواهید گرفت.

لینک فیلتر Smooth Soft Skin

Pink Butterflies

فیلتر Pink Butterflies توسط اسنپ چت ارائه شده است و تا حد زیادی از محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت است. پروانه‌های کم نور و بنفش برای همه، به خصوص دختران، عالی به نظر می‎رسند.

لینک فیلتر Pink Butterflies

Airy Shadows ؛ بهترین فیلتر های اسنپ چت

این فیلتر، کمی رنگ صورتی روی لب‌ها، رنگ پوست یکنواخت و رژگونه ای زیبا که کاملاً عالی به نظر می‌رسد را ارائه می‌کند. به من اعتماد کنید، شما نمی‌توانید زیباتر از آنچه این فیلتر شما را نشان می‌دهد، به نظر برسید.

لینک فیلتر Airy Shadows

Anime style lens

شما می‌توانید شبیه شخصیت‌های انیمیشن مورد علاقه خود با لنزهای شگفت انگیز anime style در اسنپ چت شوید.

لینک فیلتر anime style

Mirror aesthetic ؛ یکی از بهترین فیلتر های اسنپ چت

فهرست فیلتر های پراستفاده اسنپچت

فیلتر Mirror aesthetic به درستی نور را تنظیم می‌کند و در اینجا شما یک فیلتر اسنپ چت عالی برای سلفی‌های آینه ای دارید.

لینک فیلتر Mirror aesthetic 

Caramel Brown

کارامل براون فیلتر اسنپ چت عالی برای سلفی‌های آینه ای است. سایه قهوه ای و تعادل کامل نور باعث می‌شود که عکس‌ها واقعاً تمیز به نظر برسند.

لینک فیلتر Caramel Brown

polaroid ؛ از بهترین فیلتر های اسنپ چت

حتی لازم نیست توضیح دهیم که چرا پولاروید یک فیلتر عالی برای سلفی‌های آینه ای اسنپ چت است. همه ما عکس‌های پولاروید را دوست داریم و اکنون یک دلیل دیگر برای دوست داشتن آن‌ها وجود دارد.

لینک فیلتر پولاروید

جمع بندی

فیلترها بسیار سرگرم کننده هستند. از سیاه و سفید گرفته تا رنگی، ما به معنای واقعی کلمه از بین هزاران فیلتر و لنز در اسنپ چت، بهترین فیلتر های اسنپ چت را انتخاب کرده ایم. اگر این مقاله را به اندازه کافی مفید یافتید، در زیر نظر دهید و آن را به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

بی صدا- معرفی بهترین و محبوب‌ ترین فیلتر های اسنپ چت (2021)

لینک مطلب

دکمه بازگشت به بالا