کالای دیجیتال

بی صدا- فعال کردن قفل آب اپل واچ ؛ چگونه قفل آب اپل واچ را فعال کنیم؟ (2021)

بی صدا- فعال کردن قفل آب اپل واچ ؛ چگونه قفل آب اپل واچ را فعال کنیم؟ (2021)

بی صدا- فعال کردن قفل آب اپل واچ ؛ چگونه قفل آب اپل واچ را فعال کنیم؟ (2021)

ساعت اپل واچ سری 2 و سری‌های بعدی مجهز به ویژگی جدیدی به نام حالت قفل آب هستند که می‌توانند برای مدت معینی در داخل آب غوطه‌ور شوند و بدون مشکل خاصی کار کنند. در این مطلب نحوه فعال کردن قفل آب اپل واچ را آموزش می‌دهیم.

با ویژگی قفل آب، تمامی دکمه‌های عملیاتی فیزیکی و صفحه‌نمایش قفل می‌شود تا با برخوردهای تصادفی آن‌ها با جریان آب، فرمان‌های ناخواسته و اتفاقی صادر نشود. به همین بهانه، ما آموزش فعال کردن حالت Water Lock mode را که در اپل واچ‌های سری 2 و بعد وجود دارد را به صورت قدم‌به‌قدم به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. برای آشنایی با اپ انواع اپل واچ می‌توانید به این مطلب پلازا مراجعه کنید.

ايا اپل واچ ضد اب است

اپل واچ سری 1 و اپل واچ نسل اول در برابر قطرات آب مقاوم هستند، اما غرق کردن آن‌ها در آب پیشنهاد نمی‌شود. شما می‌توانید از آن‌ها هنگام تمرین و عرق کردن، زیر باران یا شستن دست خود استفاده کنید.

آیا اپل واچ سری 3 ضد آب است؟

اپل واچ سری 2، 3 و 4 می‌توانند برای شنا در در آب‌های کم عمق استخر و دریا مورد استفاده قرار گیرند. با این وجود نباید از آن‌ها برای غواصی یا واتر اسکی استفاده شود. شما می‌توانید با این اپل واچ‌ها حمام کنید اما پیشنهاد می‌شود که آن را در معرض صابون، شامپو و موارد دیگر قرار ندهید. اگر اپل واچ شما با موادی غیر از آب تماس پیدا کرد باید شسته و خشک شود.

چگونه قفل آب را در اپل واچ فعال کنیم؟

چگونه قفل آب اپل واچ را فعال کنیم؟ مراحل زیر را برای آموزش فعال کردن قفل آب در اپل واچ به ترتیب انجام دهید:

  1.  دقت داشته باشید که اپل واچ روبه روی شما باشد، منو را از پایین به بالا سوایپ کنید و وارد مرکز کنترل شوید.
  2. در آنجا گزینه‌ای به نام Water Lock مشاهده خواهید کرد که آیکونی شبیه به قطره آب دارد.
  3. علامت قطره در اپل واچ چیست؟ زمانی که آن را فعال کنید، آیکونی همانند قطره آب در بالای نوار اعلان ساعت شما ظاهر خواهد شد. این عکس قطره اب روی apple watch به بیانگر فعال بودن قفل آب است.
  4. از این لحظه به بعد ساعت شما در حالت، قفل آب است و همه ورودی‌های دستگاه تا زمانی که این قفل غیرفعال نشود، بسته خواهند ماند.

قفل آب اپل واچ / چگونه اپل واچ را از حالت اب خارج کنیم / apple watch

 

چگونه اپل واچ را از حالت اب خارج کنیم؟

همچنین بخوانید :

چگونه اپل واچ را از حالت ضد آب خارج کنیم؟ برای خارج كردن اپل واچ از حالت ضد اب کافی است که پیچ ساعت با Digital Crown را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. برای غير فعال كردن ضد آب اپل واچ، ساعت شما شروع به لرزش خواهد کرد تا زمانی قطرات آبی که روی گوشی و درزها را گرفته است خارج شوند. اگر به کنار و قسمت اسپیکر ساعت نگاه کنید خارج شدن قطرات آب را ملاحظه خواهید کرد.

سخن پایانی

زمانی که قفل آب روشن باشد، ساعت به کار خودش ادامه می‌دهد و صفحه‌نمایش هنگام دریافت پیام، روشن خواهد شد، اما اگر به صورت کامل ساعت به زیر آب برود، وای فای ، بلوتوث و دیتای آن دچار اختلال خواهد شد. اما اگر هدف شما از قفل آب دیده اعلان‌های گوشی خودتان بر روی اپل واچ زیر دوش آب باشد، این کار به راحتی و درستی انجام خواهد شد. اگرچه همه عملیات‌های دیگر اپل واچ به‌واسطه قفل آب کاملاً بسته است اما می‌توانید ساعت و هشدارها را چک نمایید.

منتخب کاربران

بی صدا- فعال کردن قفل آب اپل واچ ؛ چگونه قفل آب اپل واچ را فعال کنیم؟ (2021)

لینک مطلب

دکمه بازگشت به بالا