تکنولوژی

بی صدا- دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر | آموزش تصویری دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر (2021)

بی صدا- دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر | آموزش تصویری دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر (2021)

بی صدا- دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر | آموزش تصویری دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر (2021)

دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر یک مسئله مهم برای افرادی است که امروزه در حوزه اینترنت فعالیت دارند. بدون شک شما نیز در طول با ویدیو و تصاویر زیبایی در شبکه اینستاگرام رو به رو میشوید که علاقه بالایی برای دانلود آن دارید اما این مورد توسط اینستاگرام محدود شده است. برای آشنایی با روش دانلود عکس اینستا با کامپیوتر همراه ما باشید.

برای دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر با پلازا همراه باشید که قرار است سایت های خوب و مفیدی را در این زمینه برای شما معرفی کنیم. سایت هایی که امکان دانلود عکس اینستا با کامپیوتر را نیز برای شما مقدور خواهند کرد که با شناسایی سایت های زیر مشکلی بابت دانلود ویدیو و عکس از اینستا نخواهید داشت.

آنچه در ادامه خواهید خواند

دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر

بدون شک فایل های آموزشی موجود در IGTV یک اصل مهم برای افزایش دانش بشمار میرود که در این زمینه برای دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر پیشنهاد میشود سایت های زیر را از دست ندهید. سایت هایی که با اتصال مستقیم به سرور های اینستا امکان دانلود پرسرعت آنها را برای شما فراهم میکنند. در این بین برای دانلود عکس اینستا با کامپیوتر تنها چیزی که نیاز دارید آدرس یا لینک ویدیو و عکس مربوط است که در ادامه آموزش لازم در اختیارتان قرار گرفته است.

دریافت فایل از اینستاگرام باید در محیطی ایمن انجام گیرد که نحوه دانلود از اینستا با PC در ادامه برای شما بازگو شده است. لازم به ذکر است بدانید که راهکار دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر به روش های مختلفی انجام میگیرد که یکی از آن موارد استفاده از سایت های اینترنتی است.

همچنین بخوانید :

بخش دیگری که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید فایل های موجود در اینستاگرام را دریافت کنید اپلیکیشن های اندرویدی هستند. نرم افزار دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر ثبات خوبی را در اختیار نخواهد داشت زیرا عملا این ابزار برای پلتفرم اندروید عرضه شده است که اجرای آن در نسخه PC میتواند باگ امنیتی را بهمراه داشته باشد.

در ادامه قصد داریم 5 اپلیکیشن کاربردی و مفید در زمینه دانلود ویدیو از اینستا را برای شما معرفی نماییم که تمامی آنها توسط مارکت گوگل و سپر امنیتی آن به ثبت رسیده اند که با خیال آسوده میتوانید آنها را نصب و فعالسازی نمایید.

  • اپلیکیشن Easy Downloader for Instagram که محصول استودیو ZSE بوده و جالب است بدانید که مقدار دانلود این ابزار در گوگل پلی به بیش از 10 هزار نسخه رسیده است که محدودیتی در این زمینه نخواهد داشت.
  • برنامه بارگیری ویدیو برای اینستاگرام که با نام فارسی در گوگل پلی قرار گرفته است با ویژگی های بسیار برای کاربران فارسی زبان توسط استودیو Fast Video Downloader & Story Saver – DevBay‏ عرضه شده است.
  • اپلیکیشن FastSave یکی دیگر از گزینه های کاربردی دانلود از اینستا بوده که محصول شرکت Photo and video applications می‌باشد که مقدار دانلود آن در مارکت گوگل به بیش از 50 میلیون نسخه رسیده است.
  • برنامه Story Saver for Instagram که بهترین گزینه برای دانلود استوری های اینستا می‌باشد میتواند انواع تصویر و ویدیو را در کسری از ثانیه برای شما دانلود نماید که این ابزار محصول استودیو Story Saver Inc.‏ است.
  • Quick Save نام آخرین اپلیکیشن این لیست بوده که محصول استودیو Photo And Video Apps‏ بوده و رابط کاربری ساده ای را برای دانلود فایل از اینستا در اختیار شما رار میدهد.

سایت دانلود از اینستاگرام با لپ تاپ

سایت دانلود از اینستاگرام با لپ تاپ

برای دانلود عکس و ویدیو اینستاگرام در کامپیوتر میتوانید به سایت های آنلاین و اینترنتی نیز دسترسی داشته باشید که در این زمینه قصد معرفی 5 سایت محبوب و قدرتمند در این زمینه را داریم که پیشنهاد میشود با پلازا همراه باشید.

  • سایت downloadgram که مراحل دانلود عکس اینستا با کامپیوتر را در کمترین زمان ممکن انجام میدهد که در چنین شرایطی میتوانید فایل مربوط را با سرعت بالا از اینستاگرام دریافت کنید.
  • سایت saveinsta که در موضوع آموزش دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر جزو بهترین ها بوده در واقع نیاز شما به آموزش را به حداقل خواهند رساند که برای کار با این سایت تنها کافی است لینک ویدیو یا عکس مربوط را در بخش Link قرار دهید تا دانلود آن آغاز شود.
  • سایت instaspy سومین و در واقع یکی از بهترین های این سبک بوده که روش دانلود فایل های اینستاگرام با کامپیوتر را به شکل نوین و حرفه ای انجام میدهد تا در حین دانلود فایل های مربوط مشکلی برای آنها پیش نیاید.
  • سایت instasave همانطور که از نامش مشخص است برای ذخیره سازی فایل هایی بوده که شما نیاز به آنها دارید. در این زمینه سایت از رابط ساده ای برخوردار بوده که نیازی به کمک و آموزش نخواهید داشت.
  • سایت igram را میتوان بهترین گزینه برای دانلود پست های اینستاگرامی دانست که با کپی نمودن لینک پست ها میتوانید آنها را دریافت کنید.
همچنین بخوانید :

همانطور که در موارد فوق به سایت ها اشاره شده است شما هیچ نیازی به آموزش نخواهید داشت زیرا رابط کاربری تمام سایت های ذکر شده تا جای ممکن ساده پیاده سازی شده است که مشکلی بابت کار با آنها نخواهید داشت.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر | آموزش تصویری دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر در اختیار شما قرار گرفته است که در این مقاله به معرفی 5 اپلیکیشن کاربردی با موضوع دانلود از اینستاگرام و معرفی 5 سایت اینترنتی پرداخته ایم کار با آنها کاملا رایگان خواهد بود. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکلی بابت برنامه یا سایت های ذکر شده میتوانید درنظرات باما همراه باشید. همچنین میتوانید روش های دیگری که برای دانلود از اینستا استفاده میکنید را در اختیار کاربران قرار دهید که پیشنهاد میشود نظرات خودرا برای سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

بی صدا- دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر | آموزش تصویری دانلود ویدیو از اینستاگرام در کامپیوتر (2021)

لینک مطلب

دکمه بازگشت به بالا