دانلود تحقیق و پاورپوینت

دانلود پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه 2021

دانلود پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه 2021

دانلود پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه

 

پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

تصفیه در لغت به معنای پالودن، پاک ساختن، بی آلایش کردن، خالص کردن می باشدو در اصطلاح منظور از تصفیه جمع  آوری و تعیین میزان اموال ورشکسته، سپس نقد کردن و تفسیم آن  میان طلبکاران است.

اداره تصفیه، اداره‌ای است از ادارات وزارت دادگستری که در حوزه هر دادگاه شهرستان که آن وزارت مقتضی بداند برای تصفیه امور ورشکستگان تاسیس می‌شود.

قانون “اداره تصفیه امور ورشکستگی” در 60 ماده در 24 تیرماه سال 1318 و آیین نامه آن در 67 ماده در همان سال تصویب شده است.

از آن جا که تصفیه اموال پس از ورشکستگی معنا پیدا می کند، لذا برای تبیین بهتر مطلب ابتدا ورشستگی به معنای اصطلاحی را توضیح می‌دهیم.

«ورشکستگی تاجر یا شرکت تجاری در نتیجه ناتوانی از پرداخت و جوهی که بر عهده اوست حاصل می شود.

امر تصفیه‌ی ورشکسته عبارت است از: مهر و موم و صورت برداری از اموال تا تقسیم آن بین طلبکاران ورشکسته، که این فرآیند طبق قانون تجارت و نیز مواد قانون اداره تصفیه، صورت می‌پذیرد.

   و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

طرق تصفیه

ساختار اداره تصفیه

ابزارهاي تصفيه

ساختار مالی اداره تصفیه

اقدامات مربوط به تصفیه

تصفیه

پایان

 

عنوان : آشنایی با اداره تصفيه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

آشنایی با اداره تصفيه

دانلود پاورپوینت آشنایی با اداره تصفيه 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا