دانلود تحقیق و پاورپوینت

دانلود پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری 2021

دانلود پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری 2021

دانلود پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری

 

پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

چنین بیمارانی معتقدند که در زندگی آنها، هرلحظه، فاجعه ای به وقوع می پیوندد. آنها اعتقاد راسخ دارند که همیشه برایشان وقایع وحشتناک و غیر قابل کنترل رخ می دهد.

 آنها معتقدند که ناگهان به یک بیماری جسمی مبتلا می شوند، بلایای طبیعی برایشان اتفاق می افتد، قربانی یک جنایت می شوند، تصادف وحشتناکی می کنند، پولشان را گم می کنند، دچار بحران های عصبی شده یا این که دیوانه می شوند.

 آنها معتقدند حوادث ناگواری برایشان رخ می دهد که قادر به جلوگیری از آنها نیستند. هیجان مسلط این بیماران، اضطراب است، از پایین ترین سطح ترس تا یک حمله آسیمگی تمام عیار. این بیماران برخلاف بیمارانی که طرحواره وابستگی دارند، از کنار آمدن با موقعیت های زندگی روزمره نمی ترسند، بلکه بیشتر می ترسند که حوادث ناگواری برای آنها پیش بیاید.

 اغلب این بیماران به منظور مقابله با طرح واره از اجتناب یا جبران افراطی استفاده میکنند.

آنها ممکن است به اختلال هراس مبتلا شوند، زندگی محدودی را برگزینند، از داروهای آرام بخش استفاده کنند، دست به تفکر جادویی بزنند، درگیر آیین مندی های وسواسی شوند یا به علائم ایمنی بخش متوسل شوند مانند همراهی با فردی قابل اعتماد، همراه داشتن یک بطری آب یا داروهای آرامبخش هدف از انجام تمام این رفتارها، جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار است.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

اهداف درمان

راهبردهای مهم درمانی

راهبردهای شناختی و رفتاری درمان

راهبردهای تجربی و رابطه درمانی

مشکلات ویژه تله آسیب پذیری

ریشه های تحولی تله زندگی آسیب پذیری

علائم خطر در روابط عاطفی افرادی با تله آسیب پذیری

نشانه های تله زندگی آسیب پذیری در روابط و شغل

مراحل تغییر تله زندگی آسیب پذیری

پایان

 

عنوان : طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری

دانلود پاورپوینت طرحواره آسیب پذیری نسبت به ضرر یا بیماری 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا