دانلود تحقیق و پاورپوینت

دانلود پاورپوینت معاینه وضعیت روانی 2021

دانلود پاورپوینت معاینه وضعیت روانی 2021

دانلود پاورپوینت معاینه وضعیت روانی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت معاینه وضعیت روانی


پاورپوینت معاینه وضعیت روانی شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

معاینه وضعیت روانی، بخشی از ارزیابی بالینی است كه مجموع مشاهدات و برداشت‌های معاینه‌كننده را در مورد یك بیمار روانی به هنگام مصاحبه توصیف می‌كند. در حالی كه شرح حال و سابقه بیمار ثابت باقی می‌ماند، وضعیت روانی او ممكن است روزبه‌روز یا ساعت‌به‌ساعت تغییر یابد

معاینه وضعیت روانی در اصل از معاینه پزشكی بدنی الگو گرفته است. همان‌گونه كه معاینه پزشكی بدنی برای بررسی سیستم‌های عمده‌ بدن طراحی می‌شود، معاینه وضعیت روانی نیز سیستم‌های عمده كاركرد روانی را از لحاظ روان‌پزشكی بررسی می‌كند.

در دهه‌های اخیر این روش، كانون اصلی ارزیابی بیماران در بسیاری از موقعیت‌های روان‌پزشكی بوده است. داده‌های خام حاصل از معاینه وضعیت روانی به طور انتخابی با دیگر اطلاعات مربوط به سوابق

كلی، یكپارچه می‌شود تا یك تصویر منسجم از فرد به دست آید و سرانجام به تشخیص منتهی شود

معاینه وضعیت روانی، اصولا با هدف وجود یا عدم وجود مشكلات شناختی، هیجانی یا رفتاری صورت می‌گیرد.  معاینه‌كننده در معاینه وضعیت روانی مقوله‌های زیر را مورد بررسی و سنجش قرار می‌دهد:

 و …

فهرست مطالب

مقدمه
وضع ظاهری و رفتار كلی
رفتار حركتی
تکلم
رابطه بین درمان‌گر و بیمار
احساس
ادراك
تفكر
محتوا و فرایند تفكر
قابلیت اعتماد
پایان 

 

عنوان : معاینه وضعیت روانی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.16 مگابایت

تعداد صفحات : 48 

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت معاینه وضعیت روانی

دانلود پاورپوینت معاینه وضعیت روانی 2021

لینک دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا