تفریح و سرگرمی

بی صدا- فری فایر یا پابجی موبایل! کدام بهتر است؟ (2021)

بی صدا- فری فایر یا پابجی موبایل! کدام بهتر است؟ (2021)

بی صدا- فری فایر یا پابجی موبایل! کدام بهتر است؟ (2021)

هرچه جلو تر می رویم استفاده از تلفن همراه و بازی های آنلاین بیشتر می شود. و اکنون در اوج آن هستیم. همین امر موجب شده تا شرکت های زیادی بر سر ساخت بازی های آنلاین موبایلی با یکدیگر رقابت دارند. می خواهم درباره دو بازی محبوب صحبت کنم. پابجی موبایل و فری فایر که هریک در نوع خود به شدت مهیج و جذاب اند. برای اینکه بدانید کدام یک بهتر است با ما همراه باشید.

فهرست عناوین مطلب:

معرفی بازی فری فایر

همانطور که می دانید فری فایر یک بازی آنلاین در ژانر اکشن – ماجراجویی است. عمر این بازی در حدود 6 سال می باشد که توسط کشور سنگاپور طراحی و راهی بازار شده است. این بازی از محبوبیت بالایی برخوردار است و توانسته کاربران بسیار را به سمت خود گسیل دهد. این بازی ساخت کشور سنگاپور است

در فری فایر در هر بازی حداکثر 50 بازیکن وجود دارد. و بازی در محیط جزیره مانندی انجام می شود. که بازیکنان با استفاده از چتر نجات در محل دلخواه خود فرود می آیند. و اقدام به جمع آوری تجهیزات و سلاح های مختلف کرده و در پی آن اقدام به کشتن سایر بازیکنان خواهند کرد. برنده بازی کسی است که بتواند سایر بازیکنان را بکشد و تنها در جزیره باقی بماند.

در فری فایر هر بازیکن باید برای خود یک استراتژی بچیند تا کمتر با دشمنان خود درگیر شود. این باعث می شود بتواند امنیت خود را برقرار کند. در بازی فری فایر این امکان وجود دارد که با خرید جم بازی فری فایر بازیکنان بتوانند حداکثر امکانات و آیتم های بازی را در اختیار داشته باشند.

ویژگی های بازی فری فایر

بازی فری فایر یکی از برترین بازی های موبایلی است که ویژگی های بسیاری دارد. در پایین برخی از مهمترین ویژگی های این بازی را خواهیم گفت:

  • گرافیک بازی فری فایر؛ هرچند گرافیک بازی فری فایر قابل مقایسه با بازی کالاف دیوتی نیست. اما این بازی توانسته با استفاده از موتور گرافیکی یونیتی تجربه ای عالی و مهیج را به کاربران خود ببخشد. همچنین نرخ فرم این بازی فوق العاده است که موجب شده گرافیک بازی در چشم بازیکنن در بالاترین کیفیت خود باشد.
  • کیفیت بالای صدا گذاری در فری فایر؛ تاثیر موسیقی در بازی های با ژانر اکشن بسیار در کیفیت بازی موثر است. هیچ بازیکنی تمایل به بازی که صداگزاری جذابی ندارد و یا داری عیب و نقص است ندارد. همانند بازی کالاف در فری فایر نیز سازندگان از یک تیم زبر دست برای صداگزاری استفاده کرده اند تا بتوانند هیجان بازی را افزایش دهند.
  • گان پلی در بازی فری فایر؛ سازندگان فری فایر انواع سلاح ها و تجهیزات را برای بازیکنان این بازی طراحی کرده اند.
  • جم بازی فری فایر؛ یکی از اصلی ترین ویژگی های این بازی خرید جم بازی فری فایر است که در تاپ جم شاپ امکان خرید آن فراهم شده. با داشتن جم این بازی می توانید کلیه تجهیزات و سلاح های آن را تهیه کنید و حتی آیتم های بازی را برای خود شخصی سازی کنید.

معرفی بازی پابجی موبایل

پابجی یکی از پر طرفدار ترین بازی های موبایلی با ژانر اکشن است. در این بازی انواع سلاح ها موجود است و در ابتدا بازی را به همراه 99 نفر شروع می کنید. بازیکنان با استفاده از هواپیما در جزیره ای فرود آمده و رقابت بر سر زنده ماندن شروع می شود. پابجی دو حالت کلاسیک و آرکید دارد. حالت کلاسیک آن به صورت انفرادی، دو نفره و تیمی انجام می شود. اما در حالت آرکید روند هیجانی و سرعتی وجود دارد که باعث تلاش بازیکن برای زنده ماند و گذر از مرحله افزایش خواهد یافت.

همانطور که گفتم بازی پابجی تجهیزات و سلاح های بسیاری دارد که برای دستیابی به آنها یا سفارشی سازی آیتم های آن نیاز به خرید یوسی پابجی موبایل است که می توانید آن را از سایت تاپ جم شاپ خریداری کنید.

ویژگی های بازی پابجی موبایل

ویژگی های بازی پابجی موبایل

پابجی موبایل نیز همانند هر بازی موبایلی دیگری ویژگی های خاص خود را دارد که به شرح زیر اند:

  • گرافیک عالی پابجی؛ در بازی پابجی بسیار به جزئیات توجه شده و کیفیت و جذبیت این بازی تا حد زیادی به همین گرافیک بالای آن بسته است.
  • مبارزه با صد بازیکن؛ در حقیقت یکی از آن صد نفر خودتان هستید که باید با 99 نفر دیگر وارد مبارزه شوید و آنها را نابود کنید.
  • تنوع بالای سلاح؛ در پابجی سلاح ها تنوع بسیار زیادی دارند که می توانید هر یک از آنها را که خواستید با خرید یوسی پابجی موبایل تهیه کنید. پس از خرید می توانید سلاح های غول پیکر، موشک و هر نوع تجهیزاتی را تهیه کنید.
  • استفاده از وسایل نقلیه: در این بازی امکان استفاده از وسایل نقلیه گوناگون را خواهید داشت و این یک تجربه هیجان انگیز خواهد بود.
  • صدا گذاری فوق العاده؛ سازندگان در پابجی صدا گذاری را با کیفیت بسیار بالا برای کاربران ایجاد کرده اند و افکتهای صوتی سه بعدی بازی هیجان را تا حد زیادی به کاربران بازی تزریق می کند که موجب مهیج تر شدن آن برای گیمر ها شده است.
  • محیط جذاب برای مبارزه؛ سازندگان این بازی محیطی فوق العاده جذاب برای گیمر ها طراحی کرده اند تا هیجان بازی در بیشترین حالت خود باشد و بازکنان تجربه عالی و فوق العاده ای در هنگام بازی داشته باشند.

مقایسه بازی فری فایر و پابجی موبایل

حتما می دانید پابجی موبایل و فری فایر هر دو از بازی های محبوب و پرطرفدار موبایلی هستند. ژنر این دو بازی شبیه به هم است و در شروع بازی در فری فایر با 50 بازیکن و پابجی با 100 بازیکن شروع می شود. که در هر دو بازی بازیکنان از طریق هواپیما به یک جزیره خالی از سکنه که تجهیزات جنگی فراوانی در آن است رها می شوند.واحد پول این دو بازی با یکدیگر متفاوت است. در بالا هم گفتیم که واحد پول پابجی یوسی است و واحد پول فری فایر جم می باشد.

پابجی موبایل یا فری فایر! کدام بهتر است؟

هر دو بازی پابجی و فری فایر با ژانر اکشن و هیجانی هستند و از بازی های بتل رویال می باشند. این دو بازی تقریبا مشابه هم هستند. شاید از نظر گرافیک، صدا، گیم پلی و سایر ویژگی ها نقاط ثوت و ضعفی داشته باشند. اما منتقدان این بازی نمرات خوبی را به هر یک از آنها داده اند. بازی پابجی نسبت به فری فایر قدیمی تر می باشد و نمی توان گفت کدام بهتر است. هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

نمیتوانیم از بین این دو بازی یکی را انتخاب کنیم. زیرا کاملا سلیقه ای است. اما با این حال انتخاب پابجی موبایل برای بازیکنان راحت تر است. زیرا کاربران ارتباط بهتری با آن پیدا می کنند.

بهترین سایت برای خرید جم بازی های موبایل کدام است؟

شاید برای خرید جم بازی های موبایل سردرگم شوید و ندانید باید از کدام سایت خریدتان را انجام دهید. بنابرای تصمیم گرفتیم حالا که این دو بازی را با یکدیگر مقایسه کردیم در رابطه با یک سایت معتبر جهت خرید جم این بازی ها هم بگوییم. یکی از معتبر ترین سایت ها که دارای نماد اعتماد و قیمت بسیار مناسب است سایت تاپ جم شاپ می باشد. این سایت جم تمامی بازی های موبایلی را موجود دارد و کالاف باز هستید می توانید از آن برای خرید اکانت کالاف دیوتی نیز استفاده کنید.

خرید جم بازی های موبایلی می تواند در برنده شدن بسیار موثر باشد و شما را برای رسیدن به هدفتان یعنی نابودی رقبا کمک کند. اگر نکته ای در رابطه با بازی پابجی موبایل و یا فری فایر داشتید لطفا برایمان کامنت بگذارید تا سایر کاربران نیز از آن استفاده مفید کنند.

منتخب کاربران

بی صدا- فری فایر یا پابجی موبایل! کدام بهتر است؟ (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا