دانلود تحقیق و پاورپوینت

دانلود پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا 2021

دانلود پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا 2021

دانلود پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا

 

پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا شامل 30 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

از تحولات عظیمی که در صحنه بین‌المللی و پس از پایان جنگ سرد به‌وقوع پیوسته، تشکیل قطب‌های اقتصادی جدید به‌ویژه از اواسط دهه 1980 به بعد است. این گرایش‌های منطقه‌ای، به‌نوبه خود از ضرورت شکل‌گیری نظم اقتصادی جدید نشأت می‌گیرند، که اهداف فراملّی و تشکیل بازار واحد جهانی را در نهایت دنبال می‌کند. به‌طور کلی سازمان‌های منطقه‌ای در جهان را می‌توان به سه گروه عمده تقسیم کرد:

1. سازمان‌های منطقه اروپا و آتلانتیک

2. سازمان‌های آسیایی و آفریقایی

3. سازمان‌های قاره آمریکا.

موافقت‌نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) (North American Free Trade Agreement) در دسته سازمان‌های منطقه‌ای قاره آمریکا قرار می‌گیرد.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

مفاد پیمان نفتا

موافقت‌نامه الحاقی

پیامدهای منفی نفتا از دیدگاه بعضی تحلیل‌گران

آینده نفتا

پایان

 

عنوان :  آشنایی با پیمان نفتا

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

آشنایی با پیمان نفتا

دانلود پاورپوینت آشنایی با پیمان نفتا 2021

لینک دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا