تفریح و سرگرمی

بی صدا- بهترین بازی های اندروید در سال 2022 | از بازی های ماجراجویی تا مسابقه ای (2021)

بی صدا- بهترین بازی های اندروید در سال 2022 | از بازی های ماجراجویی تا مسابقه ای (2021)

بی صدا- بهترین بازی های اندروید در سال 2022 | از بازی های ماجراجویی تا مسابقه ای (2021)

جدیدترین بازی های اندرویدی در سال ۲۰۲۲ شامل عناوین مختلفی در ژانرهای مختلف می‌شوند و تقریبا برای همه سلیقه‌ها می‌توانیم یک بازی را به عنوان بهترین بازی اندروید معرفی کنیم. از ژانر ماجراجویی گرفته تا مسابقه‌ای و پازل. البته همه بازی‌هایی که برای این گوشی‌ها عرضه شدند جزو بهترین بازی های اندروید 2022 نیستند.

با توجه به تعداد بسیار زیاد بازی‌هایی که در گوگل‌پلی وجود دارد، شاید پیدا کردن بهترین و هیجان انگیز ترین بازی های اندروید برای سال 2022 کار آسانی نباشد چرا که باید بازی‌ها را بصورت جداگانه دانلود کرده و امتحان کنید. به همین دلیل است که ما در این مطلب می‌خواهیم بهترین و جدیدترین بازی های اندروید در سال 2022 را که می‌توانید برای گوشی خود دانلود کنید، معرفی کنیم.

در ادامه می‌خوانید:

1. Tabletop Racing: World Tour | از بهترین بازی های مسابقه ای اندروید ۲۰۲۲
2. GRID Autosport
3. Repulze | بهترین بازی های مسابقه ای اندروید 2022
4. Overboard
5. Ordia
6. 80 Days | بهترین بازی داستانی اندروید ۲۰۲۲
7. Oceanhorn
8. The Room: Old Sins
9. Power Hover
10. Leo’s Fortune
11. Oddmar
12. Inked
13. Civilization VI | بهترین بازی های استراتژی اندروید 2022
14. Among Us
15. Holedown

بهترین بازی های اندروید 2022

در ادامه می‌توانید با چندین نمونه از بهترین بازی های آنلاین و افلاین 2022 برای گوشی اندروید آشنا شوید. این بازی‌ها هرکدام در سبک‌های مختلفی هستند و می‌توانند توجه شما را به خود جلب کنند. تعداد زیادی از این بازی‌ها پولی هستند و اگر بخواهید آن‌ها را دانلود کنید باید نسخه‌های ماد شده را به همراه دیتای مورد نیاز از وبسایت‌های متفرقه دریافت کنید.

1. Tabletop Racing: World Tour | از بهترین بازی های مسابقه ای اندروید ۲۰۲۲

Tabletop Racing: World Tour یک بازی مسابقه‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد تا در پیست‌های مختلف ساخته شده از لوازم خانگی بسیار بزرگ رقابت کنید. این بازی شباهت زیادی به ماریو کارت و مایکرو ماشینز دارد. مسابقات بسیار رقابتی هستند و شما باید هرطور که شده رقبایتان را یا از پیش رو بردارید یا آن‌ها را به طور ناجوانمردانه‌ای از پیست خارج کنید.
این بازی با کنترل‌های ساده و سریع خود، یکی از عناوین متفاوت در سبک بازی‌های مسابقه‌ای است و با توجه به اینکه تمرکز زیادی هم روی خریدهای درون بازی ندارد، برای موفقیت در آن بیشتر از همه باید روی مهارت‌هایتان حساب باز کنید.

2. GRID Autosport

بهترین بازی های اندروید 2022 / بهترین بازی های اندروید 2022 افلاین

یکی از از بهترین بازی های اندروید ماشینی 2022 GRID Autosport است. این عنوان یک بازی رده‌بالا برای گیمرهای اندرویدی است که همیشه از کمبود بازی‌های تریپل A برای اندروید شکایت دارند. این بازی یک بازی بدون تبلیغات است و شاید بهترین و حرفه‌ای ترین بازی مسابقه اندروید نیز به حساب بیاید.

در این بازی شما نمی‌توانید با خوردن به در و دیوار، انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده به مسیر خود ادامه دهید و باید مانند یک راننده حرفه‌ای در کل مسیر تمرکز بالایی داشته باشید و بدون آسیب خوردن به ماشین پیچ‌ها را پشت سر بگذارید. در این بازی بیش از 100 پیست مختلف وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. البته بازی جزو بازی‌های سنگین به حساب می‌آید و هرگوشی قادر به اجرای آن نیست.

3. Repulze | بهترین بازی های مسابقه ای اندروید 2022

بهترین بازی اندروید ۲۰۲۲ / هیجان انگیز ترین بازی های اندروید برای سال 2022

Repulze در آینده‌ای جریان دارد که در آن ماشین‌های مسابقه‌ای دیگر از دور خارج شده و جای خود را به هاورکرافت‌های فوق‌ سریع داده‌اند. همچنین در این بازی دیگر خبری از طراحی سنتی پیست‌ها هم نیست و مسیرها با سازه‌هایی شبیه به ترن‌های هوایی جایگزین شدند که شما را با سرعت بسیار زیادی به اطراف پرتاب می‌کنند.

در بازی اول شما قسمت آموزشی را تجربه می‌کنید تا با کنترل‌ها و پیست‌ها آشنا شوید. سپس می‌توانید با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید و آن‌ها را با اسلحه‌های خود منفجر کنید. در این بازی روایت داستانی هم وجود دارد و هاورکرافت‌هایی که شما با آن‌ها مسابقه می‌دهید در حقیقت نمونه‌های آزمایشی هستند که توسط شرکت‌های اداره کننده جهان بازی ساخته شدند و شما در حقیقت موش آزمایشگاهی هستید.

با این حال تمرکز اصلی بازی روی همان مسابقات پرسرعت با هاورکرافت‌های مختلف است و در صورتی که بتوانید با کنترل‌های بازی آشنا شوید، می‌توانید ساعت‌ها در این بازی وقت بگذرانید.

4. Overboard

جدیدترین بازی های اندرویدی / جدیدترین بازی های اندروید در سال 2022

Overboard یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی است و فقط یک سوال از شما دارد؛ آیا می‌توانید بدون اینکه کسی متوجه شود مرتکب قتل شوید؟ شما در نقش یک زن که همسرش را از عرشه کشتی به پایین پرت کرده، باید بدون اینکه دستگیر شوید و به زندان بیافتید، بازی را به پایان برسانید.

کل بازی شاید فقط یک نیم ساعت وقت شما را بگیرد اما اکثر کاربران چند بار اول موفق نمی‌شوند و گیر می‌افتند. باید چندین بار بازی را بازی کنید تا یاد بگیرید چگونه به بهترین شکل از زمان استفاده کنید، با چه افرادی صحبت کنید و کدام دیالوگ‌ها را انتخاب کنید تا در نهایت بتوانید با تهدید، فریب و باج‌گیری افرادی که به شما مشکوک هستند، از قتل همسرتان قسر در بروید و در نهایت در نیویورک، خوشحال و با جیب پر از پول از کشتی پیاده شوید.

5. Ordia

بهترین بازی های اندروید 2022 / بهترین بازی های 2022 برای گوشی اندروید آنلاین

اردیا دیگر بازی پلتفرمی این فهرست است. در این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید در سال 2022 است و در آن یک موجود که در زیر آب زندگی می‌کند باید از یک جهان خطرناک فرار کند. بازی بصورت افقی اجرا می‌شود و شما در آن باید مانند بازی‌های انگری بردز، این موجود را به این طرف و آن طرف پرتاب کنید. به همین دلیل در این بازی دقت اهمیت زیادی دارد.

همچنین بخوانید :

مراحل اول بازی نسبتا آسان هستند، اما هرچقدر بیشتر پیشرفت کنید، مراحل بعدی هم سخت‌تر می‌شوند و بازی هم در عوض برایتان چک‌پوینت درنظر می‌گیرد تا در صورتی که شکست خوردید بتوانید از یک نقطه نزدیک به مرحله‌ای که بودید، دوباره تلاش کنید.

6. 80 Days | بهترین بازی داستانی اندروید ۲۰۲۲

بهترین بازی اندروید ۲۰۲۲ / بهترین بازی های اندروید جهان در سال 2022

بازی80 Days در میان تمام بازی‌های داستانی که با الهام از رمان‌های مشهور ساخته شدند، یکی از بهترین بازی های اندروید 2022 است. این بازی در رمان ژولز ورن، دور دنیا در 80 روز که در سال 1872 منتشر شد جریان دارد. شما در بازی در نقش ژان، خدمتکار وفادار، فیلیس فاگ، باید به او کمک کنید، دنیا را طی 80 روز دور بزند.

در بازی شما باید برای کمک کردن به فاگ، منابع و متعلقاتی که همراهتان دارید را مدیریت یا داد و ستد کنید و با دقت فراوانی مسیرهایی که قرار است دنبال کنید را انتخاب کنید. با این وجود بازی بیشتر بر روایت‌های داستانی چند شاخه‌ای تمرکز دارد. سازندگان بازی در سال 2015 یک بروزرسانی برای این بازی منتشر کردند و بیش از 150 هزار کلمه و همچنین 2 داستان جدید و 30 شهر اضافی به این عنوان اضافه کردند. 80 روز یکی از بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۲ است که می‌توانید بصورت آفلاین آن را تجربه کنید.

7. Oceanhorn

جدیدترین بازی های اندرویدی / بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۲ آفلاین

بازی اوشن‌هورن شباهت زیادی به مجموعه زلدا دارد اما از آنجایی که بازی یکی از بهترین بازی‌های ماجراجویانه موبایلی است، خیلی به این شباهت‌ها نمی‌توانیم ایراد بگیریم. در این بازی شما با یک نامه از پدرتان روبه‌رو می‌شوید، او شما را ترک کرده و فقط دفترچه یادداشت و گردن‌بندش را برایتان گذاشته است.

شما باید برای پیدا کردن پدرتان، به جزیره‌های مختلف سفر کنید، با کاراکترهای مختلف صحبت کنید، حیوانات وحشی را از مقابل بردارید و پازل‌ها و اسرار بازی را حل کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های اکشن برای گوشی اندروید در سال ۲۰۲۲ است و همچنین جزو بازی‌های سنگین اندروید به حساب می‌آید و بهتر است گوشی شما قدرت کافی داشته باشد. کل بازی حدود چندین ساعت طول می‌کشد.

8. The Room: Old Sins

بهترین بازی های اندروید 2022 / بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۲ آفلاین

The Room: Old Sins عنوان دیگری از که در این فهرست بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۲ برای موبایل اندروید معرفی می‌کنیم. در این بازی یک مهندس به همراه همسرش به صورت ناگهانی ناپدید شدند و شما باید بفهمید چه اتفاقی برایشان افتاده است. وقتی به دنبال آن‌ها می‌گردید به یک اطاق زیرشیروانی می‌رسید، وقتی چراغ را روشن کنید یک خانه عروسکی شما را به داخل می‌کشد.
خانه عروسکی در حقیقت یک مدل مینیاتوری کامل از یک عمارت بزرگ است که در آن اتفاقات ترسناکی می‌افتد.

همچنین بخوانید :

شما باید با حل کردن پازل‌های متنوع بازی، پرده از راز این خانه عروسکی بردارید و مهندس و همسرش را پیدا کنید. اگر قبلا مجموعه بازی‌های The Room را تجربه کردید، این بازی بدون شک توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

9. Power Hover

بازی های اندروید سال 2022 / بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۲ برای موبایل اندروید

بازی Power Hover می‌تواند به شکل کاملا متفاوتی شما را در دنیای عجیب و غریب خود غرق کند. در این بازی شما در نقش یک ربات باید دزدی که باتری‌هایی تولیدکننده برق شهر را دزدیده تعقیب کنید. باید با کمک یک هاوربرد از سرزمین‌های زیبا و مینیمال بازی مثل صحراهایی با ماشین‌های عظیم‌الجثه، اقیانوس‌های درخشان و شهر متروکه انسان‌ها عبور کنید.

Power Hover از لحاظ جلوه‌های ظاهری جزو بهترین‌هاست و همراه با موسیقی متن فوق‌العاده خود و داستانی که به شما اجازه می‌دهد با قدرت تخیل خود، آن را هرطور که خواستید روایت کنید، می‌تواند یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید در 2022 باشد. همچنین 8 مرحله اول بازی رایگان هستند اما مراحل بعدی با پرداخت هزینه آزاد می‌شوند.

10. Leo’s Fortune

بازی های اندروید سال 2022 / گرافیکی ترین بازی های اندروید 2022

استاندارد بازی‌های موبایلی در این چندسال اخیر آنقدر پایین آمده که دیگر کمتر بازی را می‌توان جزو بازی‌های رده‌بالای اندرویدی و بهترین بازی های اندروید در سال 2022 به حساب آورد. Leo’s Fortune اما در این میان یک استثنا است. این بازی شبیه به بازی‌های قدیمی پلتفرمی یک سویه است و در آن شما باید به یک موجود توپ مانند عصبانی کمک کنید، دزدی که طلاهایش را به سرقت برده را پیدا کند.

این بازی اندرویدی از لحاظ گرافیکی جزو گرافیکی ترین بازی های اندروید در سال 2022 است. از انیمیشن‌های توپ گرفته تا محیط‌های زنده و متنوع مراحل بازی. گیم‌پلی هم به طوری طراحی شده تا تکرای نباشد. در برخی مواقع باید مانند سونیک به سرعت حرکت کنید و در برخی مواقع هم باید دقت و احتیاط را اولویت قرار دهید.

11. Oddmar

در ویدیوی بالا می‌توانید تریلر بازی Oddmar با زیرنویس فارسی را تماشا کنید.

Oddmar یکی از بازی های اندرویدی است که به راحتی می‌تواند با جدیدترین رقبای کنسولی خود رقابت کند. در این بازی آدمار، یک وایکینگ خنده‌دار است که اطرافیانش به او محل نمی‌گذارند. اما وقتی این اطرافیان ناگهان ناپدید می‌شوند، آدمار یک قارچ سحر آمیز را می‌خورد و تبدیل به یک قهرمان می‌شود و به دنبال نجات خویشاوندانش می‌رود.

گیم‌پلی بازی همانطوری است که احتمالا حدس زدید، دویدن، پریدن و گرفتن و البته مبارزه با دشمنان مختلف. اما این به این معنا نیست که آدمار یک بازی تکراری و خسته‌کننده است. گرافیک بازی آنقدر بالا است که برخی اوقات شبیه به انیمیشن می‌شود. گیم‌پلی نیز تعادل و تنوع خوبی دارد و شما هم باید با باس‌های قدرتمند مبارزه کنید و هم پازل‌های مختلف را حل کنید.

12. Inked

جدیدترین بازی های اندرویدی / مورد انتظار ترین بازی های 2022 برای اندروید

بازی Inked در یک جهان کاغذی خلق شده توسط خودکار یک هنرمند جریان دارد. همزمان که شما در جهان بازی اکتشاف می‌کنید می‌توانید برخی نقاط آن را خودتان تغییر دهید و موقعیتتان روی جهان بازی را عوض کنید. در حقیقت مهمترین و بهترین راه برای حل کردن پازل‌های بازی همین امکان تغییر جهان بازی است.

همچنین بخوانید :

برخی اوقات باید با کمک یک رمپ یک توپ را به سمت یک حفره هدایت کنید و برخی دیگر اوقات هم باید به فکر کشیدن ساختارهای پیچیده‌تر باشید. بازی فقط چند ساعت طول می‌کشد ولی به عنوان یک بازی پازلی انتخاب خوبی است.

13. Civilization VI | بهترین بازی های استراتژی اندروید 2022

بهترین بازی های اندروید 2022 / مورد انتظار ترین بازی های 2022 برای اندروید

Civilization VI برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شده از جمله موبایل. در حقیقت نسخه موبایل آن یکی از مورد انتظار ترین بازی های 2022 برای اندروید بود. نسخه موبایل آن برخلاف بسیاری از بازی‌ها یک نسخه کم‌حجم و خلاصه شده نیست و دقیقا همان نسخه کامپیوتر با تمام امکانات و قابلیت‌ها است. به همین دلیل مانند سایر نسخه‌ها در اندروید هم می‌توانید از یک دهکده کوچک، پس از مبارزات فراوان یک امپراطوری بزرگ بسازید و در نهایت به فضا بروید.

اگر مجموعه Civilization را قبلا بازی نکردید، باید به شما هشدار بدهیم که این بازی‌ها بسیار بزرگ و گسترده هستند و طوری طراحی شدند که در طول روز چندین ساعت از وقت شما را بگیرند. شما باید در این بازی شهروندان کشورتان را راضی نگه دارید، در مورد فناوری‌های متخلف تحقیق کنید و با دشمنانتان هم مبارزه کنید.

Civilization VI از جدیدترین بازی های اندرویدی در سبک استراتژی است. اگر به بازی‌های استراتژی علاقه دارید، بعید است عنوانی بهتر از Civilization VI برای اندروید پیدا کنید.

14. Among Us

بازی های اندروید سال 2022 / بهترین بازی اکشن برای گوشی اندروید در سال ۲۰۲۲

Among Us در سال 2018 منتشر شد اما در حقیقت در سال 2020 و در جریان همه‌گیری کرونا به اوج محبوبیت رسید. به همین دلیل شاید جزو جدیدترین بازی های اندرویدی نباشد اما بدون شک جزو برترین‌هاست. در این بازی چند نفره شما باید به همراه دوستانتان فضاپیمایتان را تعمیر کنید اما در میان شما ممکن است چند نفر باشند که هدفشان به جای تعمیر سفینه، خرابکاری و کشتن بقیه باشد. شما باید یا با دروغ گفتن همه را بکشید یا باید متوجه شوید چه کسی خراب کار است و جان بقیه را نجات دهید.

15. Holedown

جدیدترین بازی های اندرویدی / بهترین بازی های اندروید ماشینی 2022

آخرین بازی که در میان بهترین بازی اندروید ۲۰۲۲ معرفی می‌کنیم Holedown است. بازی آرکیدی که در آن باید توپ‌ها را به سمت چندین مانع مختلف شلیک کنید. وقتی به اندازه کافی به موانع شلیک کردید، منفجر می‌شوند و می‌توانید به مراحل بعدی بروید. برخی موانع روبه‌روی موانع دیگر قرار گرفتند و اول باید آن‌ها را منفجر کنید، اما باید حواستان باشد که دقت کافی داشته باشید چرا که تعداد توپ‌هایتان بی‌نهایت نیست و ممکن است خیلی زود تمام شود.

همچنین بخوانید :

سخن پایانی

عناوین بالا 15 نمونه از بهترین بازی های اندروید سال 2022 بودند که می‌توانید با تجربه آن‌ها در گوشی اندرویدی خود ساعت‌ها سرگرم شوید. البته اکثر آن‌ها رایگان نیستند و همانطور که گفتیم باید برای دانلودشان نسخه‌های ماد شده را دریافت کنید. از نظر شما بهترین بازی اندروید در سال ۲۰۲۲ کدام عناوین هستند؟

منتخب کاربران

بی صدا- بهترین بازی های اندروید در سال 2022 | از بازی های ماجراجویی تا مسابقه ای (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا